ForuMyth
Mass Effect 2 - 2010 - Full Htc9cya2
ForuMyth
Mass Effect 2 - 2010 - Full Htc9cya2
ForuMyth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mass Effect 2 - 2010 - Full

YazarMesaj
efsane avcısı EEK
ForuMyth | Mod
ForuMyth | Mod
efsane avcısı EEK

<b>Üyelik tarihi</b> Üyelik tarihi : 21/01/10
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
<b>Puan</b> Puan : 21
<b>Teşekkürler</b> Teşekkürler : 1
<b>Bulunduğu Yer</b> Bulunduğu Yer : E.E.K İMPARATORLUĞU

Mass Effect 2 - 2010 - Full Empty
MesajKonu: Mass Effect 2 - 2010 - Full   Mass Effect 2 - 2010 - Full Icon_minitimePaz 31 Ocak 2010, 15:24

oyun bilgileri

Asıl merak ettiğim Protheanlar nasıl ortadan kalktı? Bunu düşünmek bile ürpermeme neden oluyor Kadir bir gücü, mezara gömecek varlıklar ne olabilir? Evrende tanıştığımız hiçbir ırk, bunu başarabilecek güce ve donanıma sahip değil Peki daha tanışmadığımız ne gibi kötülükler olabilir?

Şu ana odaklanmak zorundayım Çok küçükken ailemi kaybettim Savaşta yaşadıklarım efsane olmamı sağladı Ben Efsanelik gibi içi boş kavramlara pek değer vermem aslında SSV Normandy benim evim O, insanların yüz akı ve en gelişmiş uzay gemisidir Kaptan Anderson ile birlikte çalışıyoruz; ben ikinci kaptanlık görevindeyim Eden Primedan gelen yardım çağrısına doğru hareketlendik Nihlus adındaki Spectre da bu görevde bize yardım ediyor Spectreler evrenin en etkili çalışan ve düzeni sağlayan örgütü

Eden Primeda ne olmuş? Lanet olsun Tüm bu insanlar nasıl öldürülmüş? Geth Şu lanetli ırk Zombi gibi, yarı sentetik, iğrenç varlıklar Tüm dostlarımızı parçalamışlar Böyle bir ölümü kim hak edebilir ki? Saren Arterius denilen hain Spectrelara ihanet ediyor ve Gethleri yönetiyor Kendi kardeşi Nihlusu bile öldürdü Onun peşindeydim Ama konsey bana değil; Sarena inanıyor Ne de olsa basit bir insanım

Nihayet aradığım kanıt ellerimde Sarenın bir hain olduğuna, onları ikna edebildim Daha korkunç bir gerçeği ortaya çıkardım Tüm olan bitenin arkasında, Reaperlar adı verilen antik bir kötülük var Yarığı onlar kontrol ediyor Protheanları bile onlar yok etmiş Ne yazık ki, konsey bana inanmıyor Reaperların varlığı inkar edilemez, peki bana neden inanmıyorlar Önyargılı ahmaklar Saren gerçeğini ortaya çıkarmam, bana evren tarihinin ilk Spectreı olma unvanını kazandırıyor Bu pek de umurumda sayılmaz Reaperlar orada bir yerde

Öğrendiğim gerçek kanımı donduruyor; Reaperlardan biri olan Sovereign bana açıkladı Reaperlar, organik yaşamların gelebileceği en yüksek noktaya gelmelerine izin verirler, daha sonra o ırkı yok ederlermiş Protheanların başına gelen de bu olmalı Aman Tanrım! Bu nasıl bir sadistlik?

Saren, eski bir Spectredı Yaptığı kötülüklere rağmen ona anlatıyorum Olan şeyleri anlatıyorum Onu bir şekilde ikna etmeyi başarıyorum Saren kendini öldürüyor, ama Reaperlar onun gitmesine izin vermiyor Bedenini diriltiyorlar ve tüm ittifakı yok etmekte kararlılar Neyse ki, konsey benim yanımda Citadelin düşüşünden sonra gerçeği gördüler İttifakın tüm gemileri, ancak birlikte Sovereignı yok edebiliyorlar Şeytan gemi ve ırkların yok edicisi! Ama biliyorum, Reaperlar orda bir yerde En güçlüsü düşse bile diğerleri hala bekliyor Bu iş bitmedi Reaperları bir kez ve sonsuza kadar ortadan kaldırmak benim görevim

Ben Komutan Shepard; takipteyim!

Mass Effect 2nin (MF2) ilk gösterilen videosunda (Teaser Trailer) hiç de hoş olmayan bir şaka ile karşılaştık Komutan Shepard, öldü gibi gösteriliyordu Neyse ki bizi kalpten götürmekten vazgeçen yapımcılar, bunun böyle olmadığını çabuk ortaya koydu Shepard ölmemişti ve eskisinden bile büyük bir tehlike kapıdaydı Üçleme olması beklenen, Mass Effect serisinin ikinci oyunu, ilkinden bile daha karanlık olacak Umutsuzluk, damarlarınızda kan gibi akacak

Yapımcılara göre MF2 en geç 2010un Mart ayında piyasaya sürülecek Gördüğümüz kadarıyla dövüş sistemi elden geçirilmiş ve daha da etkileyici kılınmış Yapay zekanın seviyesinin de arttırılmasıyla, çarpışmalar eskisinden daha çarpıcı, keyifli ve kesinlikle daha zor olacakmış gibi görünüyor Daha da güzeli, aksiyon sahneleri o kadar gerçek zamanlı ki, gerçek yaşamda mı yoksa oyunda mı olduğunuzu bir an şaşırabiliyorsunuz Yara aldığınızı varsayalım Oyunu durdurdunuz ve taktik belirleyeceksiniz Ancak Pause durumunda olduğunuz halde kanınızın halen aktığını ve gücünüzün azaldığını, hem dehşetle, hem de şaşkınlıkla fark edeceksiniz

Oyunda görsel olarak en göze çarpan nokta silahlar ve inanılmaz güçleri Gerçekçi patlama efektleri ile desteklenmiş silahlar, onlarca düşmanı aynı anda ortadan kaldırabiliyor Tabii ki bu çeşit ağır silahları kullanmak büyük ustalık gerektiriyor ve kendi dostlarınıza zarar vermeniz de olasılıklar içinde Mass Effect 1de, genelde karasal taşıtları kullanıyordunuz Bu da değişecek ve kulelere geminizle saldırabileceksiniz

Yenilikler

Fuarda ve daha sonra yapılan incelemelerde ortaya çıkmış diğer gerçekler de söz konusu Bunlardan en önemlilerinden biri, yeni uzaylı ırkları hakkında Vahşi savaşçılar olan, insanlarla en ufak bir benzerlik göstermeye kurt benzeri yaratıklar, bizleri epey terletecek gibi gözüküyor

Karakterler de eskisine göre kat ve kat geliştirilmiş Grafiksel olarak modellemeler daha çarpıcıyken, Shepard uzman tasarımcılar tarafından gözden geçirilmiş ve hareketleri, gerçek insana iyice yaklaştırılmış Eskisinden 10 kat daha fazla vücut dili ve konuşma stili ortaya çıkarılmış Bu yalnızca Shepard için değil, grubunuzun diğer üyeleri için de geçerli olacak Ayrıca karizmatik ve esrarengiz bir uzaylı suikastçı grubunuza katılacak Mass Effect, ara demolar açısından çok zengin sayılmazdı Bunun da üstesinden gelinmiş Ara demoların kalitesi ve sayısı artırılmış Statik ortam geride bırakılmış ve seslendirmeler daha profesyonel hale gelmiş

Bildiğiniz gibi başta Shepardın ölümünden bahsetmiştim Aslında bu biraz da sizin elinizde Mass Effect 2, çoğu RPGnin sunmadığı bir özgürlük sunacak Seçimleriniz yapımdaki tüm noktaları biçimlendirebilecek Eğer bazılarını doğru yapmazsanız, Mass Effect 2yi Shepard ve grubundaki diğer karakterlerin öldüğü bir demoyla bitirmeniz olasılıklar dahilinde

LİNK

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mass Effect 2 - 2010 - Full
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PES 2010 Tek Link Full
» Autodesk 3ds Max 2010 Full
» Age of Empires 2 Full
» PES 2009 Tek Link Full
» PES 2008 Tek Link Full